در حال بارگذاری...

TamoSoft CommView 6.5.764 مانیتورینگ شبکه

اینترنت / شبکه SalaR 7397 1 بهمن 1398
CommView Lan TamoSoft CommView نرم افزار مانیتورینگ و تحلیلگر شبکه قدرتمندی است که برای مدیران شبکه ، متخصصان امنیتی ، برنامه نویسان شبکه ، کاربران خانگی طراحی شده است. تقریباً هرکسی که می خواهد تصویری کامل از ترافیکی که از طریق شبکه LAN عبور می کند ، داشته باشد. برنامه CommView  برای نمایش اطلاعات مهم مانند لیستی از بسته ها و اتصالات شبکه ، آمار حیاتی ، نمودارهای توزیع پروتکل و غیره ، هر بسته روی اتصال شبکه را ضبط می کند. شما می توانید بسته های گرفته شده را بررسی ، ذخیره ، فیلتر ، وارد و صادر کنید ، رمزگشایی پروتکل را به پایین ترین لایه با تجزیه و تحلیل کامل بیش از 100 پروتکل پشتیبانی شده مشاهده کنید.
با استفاده از این اطلاعات ، CommView می تواند به شما در تعیین مشکلات شبکه و عیب یابی نرم افزار و سخت افزار کمک کند. CommView شامل یک تحلیلگر VoIP برای تجزیه و تحلیل عمیق ، ضبط و پخش ارتباطات صوتی SIP و H.323 است. برای کارهای نظارت از راه دور ، می توانید از افزودنی ویژه و اختیاری ما برای CommView: CommView Remote Agent استفاده کنید. نرم افزار CommView  به کاربران این امکان را می دهد تا بدون در نظر گرفتن مکان فیزیکی رایانه ، ترافیک شبکه را در هر رایانه ای که Remote Agent در آن کار می کند ضبط کنند.

در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 33 مگابايت به همراه کرک
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.3/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10
  • Windows 2008/2012