در حال بارگذاری...

Remote Utilities Viewer 7.1.7.0 مشاهده صفحه نمایش سیستم ها در شبکه

اینترنت / شبکه SalaR 28124 30 مرداد 1401
Remote Utilities Viewer

Remote Utilities Viewer

 نرم افزاری امن برای کنترل و مشاهده صفحه نمایش سیستم های موجود در شبکه از طریق اتصال LAN با قابلیت تنظیمات کاربردی برای متخصصان فناوری اطلاعات است. شما می توانید صفحه نمایش سیستم ها را از راه دور مشاهده کنید، پیام ارسال کنید، اشاره گر ماوس را کنترل کنید، فایل انتقال دهید و هر کار دیگری را انجام دهید. برنامه Remote Utilities Viewer به شما اجازه می دهد تا یک لیست از رایانه های راه دور با نشان دادن نام اتصال، آدرس IP، شناسه اینترنت یا DNS، همراه با نوع اتصال، بسته به اهداف خود، شروع به کار کنید. کنترل کامل، تنها مشاهده، انتقال فایل، کنترل قدرت، مدیر وظیفه، ترمینال، اجرای، مدیر موجودی، RDP (پروتکل دسکتاپ از راه دور)، چت، ضبط صفحه نمایش، ارسال پیام، دوربین از راه دور و رجیستری، و یا چت صوتی و تصویری است.
در نرم افزار Remote Utilities Viewer به راحتی وظایف را در سیستم های راه دور انجام دهید هنگامی که به یک کامپیوتر از راه دور ارتباط دارید، می توانید حالت تمام صفحه را وارد کنید تا دسکتاپ خود را مشاهده کنید و دستورات را اجرا کنید، حالت مشاهده را تغییر دهید، یک ترکیب کلیدی را ارسال کنید (به عنوان مثال PrintScreen، F12، Ctrl + Alt + Del)، و همچنین صفحه را به کلیپ بورد ضبط کنید.

توضیحات
  • برای اتصال به سیستم ها، از فایل موجود در پوشه Agent استفاده کنید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 10/8/7/Vista/XP
  • Windows Server 2019/2016/2012/2008/2003
دانلود با حجم 62 مگابايت به همراه کرک


سایـت سـازنــده
 (4.3/5)
تصاویری از محیط نرم افزار