در حال بارگذاری...

RdpGuard 7.9.9 محافظت ویندوز سرور از حملات نفوذ شبکه

RDPGuard

RDPGuard

 نرم افزاری برای پیشگیری از نفوذ مبتنی بر میزبان (HIPS) است که ویندوز سرور را از حملات brute-force به پروتکل ها و خدمات مختلف محافظت می کند (RDP، FTP، IMAP، POP3، SMTP، MySQL، MS-SQL، IIS وب ورود به سیستم، ASP. فرم های وب خالص، MS Exchange، RD دسترسی به وب، VoIP / SIP، و غیره). یزنامه RdpGuard به روی این پروتوکل های مربوط به سرور نظارت می کند و تلاش های شکست خورده ورود به سیستم را شناسایی می کند. اگر تعداد تلاش های ورود به سیستم شکست خورده از یک IP  آدرس به یک محدودیت تعیین شده برسد، آدرس IP مهاجم برای مدت زمان مشخصی مسدود خواهد شد. از قسمت تنظیمات نرم افزار میتوان دسترسی کشورهایی که حملات از آنجا انجام میشود را مسدود کرد.
شما به راحتی می توانید حداکثر تعداد تلاش های ورود ناموفق را پیکربندی کنید که باعث مسدود شدن IP می شود و مقدار زمانی را تنظیم می کند که یک آدرس در لیست سیاه نگهداری می شود (به طور پیش فرض 24 ساعت). لیستی از استثنائات را می توان تعریف کرد تا شامل مواردی باشد که امن هستند، صرف نظر از تعداد تلاشهای اتصال شکست خورده. جلوگیری از این حملات از منابع سرور مانند (CPU, RAM, Disk Space و Network Bandwidth)  محافظت خواهد کرد.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید

دانلود با حجم 5 مگابايت به همراه فعال ساز
اطلاعات بیشتر
تغییرات نرم افزار


سایـت سـازنــده
 (4.1/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
تصویری از محیط کرک شده نرم‌افزار
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل RDPGuardProxyServer_Install.exe موجود در پوشه Activator را اجرا کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید و به منوی Tools > Options > Connection رفته و Use proxy settings below را انتخاب کنید.
  • کادرهای مورد نظر را با اطلاعات Address127.0.0.1 و Port55000 تکمیل کنید و دخیره کنید.
Operation Systems
  • Windows Vista/7/8/10/11
  • Windows Server 2008/2012/2016/2019/2022