در حال بارگذاری...

LizardSystems LanCalculator 2.0.1.58 پیکربندی شبکه

lancalculator

LanCalculator

 نرم افزاری کاربردی در زمینه محاسبه محدوده IP برای شبکه های IPv4/IPv6 می باشد. اساساً اجرا و پایش شبکه های بزرگ می تواند وقت گیر و خسته کننده باشد. جهت حل این مشکل ، تقسیم بندی یک شبکه بزرگ به زیر شبکه های کوچکتر می تواند راه حل موثری محسوب گردد. از طرفی طراحی و محاسبه هر یک از این زیر شبکه ها نیز می تواند دشوار باشد. برنامه LanCalculator با ارائه جزییات دقیق از پیکربندی شبکه و انجام محاسبات پارامترهای زیر شبکه می تواند این فرآیند را تسهیل نماید. به محض وارد کردن آدرس IP و انتخاب یکی از معیارهای اضافی ( پیشوند زیر شبکه ، تعداد بیت های زیر شبکه ، حداکثر تعداد زیر شبکه ها یا حداکثر تعداد میزبان ها به ازای زیر شبکه ) ، این برنامه لیستی از زیر شبکه ها به همراه پارامترهای آنها را تولید خواهد کرد.
از دیگر قابلیت ها و امکانات نرم افزار LanCalculator می توان به این نکته اشاره کرد که تمامی اطلاعات ارائه شده توسط این برنامه (آدرس های IP ، شبکه ها ، زیر شبکه ها و آدرس های IP آنها) را می توان در کلیپ بورد کپی و یا در یک فایل آنها را ذخیره کرد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

دانلود با حجم 30 مگابايت به همراه keygen
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )
اطلاعات بیشتر
تغییرات نرم افزار

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصویری از محیط نرم افزار
پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید.
  • فایل keygen را اجرا کنید.
  • در قسمت Product نرم افزار LanCalculator را انتخاب کنید.
  • در قسمت License نوع لایسنس را انتخاب کنید ( enterprise یا corporate )
  • به روی دکمه Generate کلیک کنید
  • نرم افزار را اجرا کنید و با نام و سریال داخل keygen نرم افزار را رجیستر کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10