در حال بارگذاری...

Wireshark 4.2.4 Win/Mac + Portable آنالیز پروتوکل های شبکه

اینترنت / شبکه SalaR 410712 1 فروردین 1403
Wireshark Wireshark بهترین نرم افزار آنالیز پروتکل های شبکه می باشد که در بسیاری از شرکت های مورد استفاده قرار می گیرد. نرم افزار Wireshark می‌تواند بسته‌های شبکه را از یک شبکه زنده یا یک فایل ضبط شده بازخوانی کند و اطلاعات مربوط به هر بسته را نمایش دهد. Wireshark به کاربران کمک می‌کند تا مشکلات شبکه را عیب‌یابی کنند، عملکرد شبکه را ارزیابی کنند و پروتکل‌های شبکه جدید را یاد بگیرند. که از مهم ترین آنها tcpdump (libpcap), Catapult DCT2000,Cisco Secure IDS iplog, Microsoft Network Monitor,NAI Sniffer (compressed and uncompressed), Sniffer Pro,and NetXray, Network Instruments Observer, Novell,LANalyzer, RADCOM WAN, Shomiti or Finisar Surveyor, Tektronix K12xx, Visual Networks,Visual UpTime, and WildPackets EtherPeek,TokenPeek, می باشند.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11