در حال بارگذاری...

Sendblaster Pro 4.3.4 مدیریت ارسال ایمیل های گروهی

اینترنت / ایمیل SalaR 8061 1 فروردین 1400
SendBlaster SendBlaster بهترین نرم افزار ایمیل گروهی برای مدیریت فهرست های ارسال ایمیل و ایجاد پویش های ایمیلی تجاری در چند مرحله ساده است. برنامه Sendblaster در اصل نرم افزار ایمیل جمعی است اما با انعطاف پذیری فوق العاده خود می تواند به اندازه یک سرویس اینترنتی ارسال ایمیل انبوه کارآمد باشد. می توانید فهرستی برای ارسال خبرنامه ایجاد کنید و این فهرست را مستقیماً از کامپیوتر خود مدیریت کنید. همچنین می توانید از یک سرویس رهگیری ایمیل ابری برای رسیدگی به گزارش ها و بهبود پویش های ایمیلی استفاده کنید. یک پویش ارسال ایمیل جمعی نیازی به سرویس های گران قیمت برپایه وب ندارد، زیرا با نرم افزار Sendblaster می توانید از کامپیوتر یا لپ تاپ خود به ایمیل ها رسیدگی کنید، فهرست ایمیل های خود را محرمانه نگه دارید و هر جنبه ای از راهبرد ارسال ایمیل گروهی را مدیریت کنید.
در نتیجه استفاده از این برنامه ساده تر، امن تر و مقرون به صرفه تر است. بازاریابی ایمیلی براساس ارتباطی مورد اعتماد بین شما و مشتریان شکل می گیرد. این برنامه به شما کمک می کند تا این اعتماد را جلب کنید، آن را حفظ کنید و بهبود دهید. قالب های رایگان ایمیلی در این نرم افزار بر اساس دسته هایی مرتب شده اند تا بتوانید حالت ایده آل را بیابید. حتی می توانید با ویرایشگر ایمیل پیش فرض در برنامه یا ویرایشگر HTML خارجی چیدمان بسازید.

پادویش
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
check
دانلود با حجم 40 مگابایت به همراه Patch
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )

دانلود آموزش تصویری به زبان فارسی - کلیک کنید

سایـت سـازنــده
 (4.2/5)
تصاویری از محیط نرم افزار
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید
  • فایل Patch را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید
  • به روی فایل Patch کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را بزنید و به روی دکمه Patch کلیک کنید
  • نرم افزار را اجرا کنید
Operation Systems
  • Windows 7/8/10