در حال بارگذاری...

Kristanix Software Email Sender Deluxe 2.35 ارسال ایمیل گروهی

نرم افزار ارسال ایمیل گروهی


Kristanix Software Email Sender Deluxe

  نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادر به ارسال ایمیل های گروهی به کاربران می باشند. با استفاده از این نرم افزار کاربران می توانند اقدام به ارسال خبرنامه های گروهی ، یک نامه اداری و یا بخشنامه به قسمت هایی خاص ، ارسال دستورات جدید کاری ، مطلع سازی مشتریان از یک موضوع خاص و یا انجام تبلیغات گروهی  و ... به افراد و کارکنان و مشتریان خود نمایند. این نرم افزار محصولی از شرکت Kristanix Software می باشد. امروزه بسیاری از شرکت ها برای ارسال اخبار  و نامه های گروهی به کارکنان و مشتریان خود از EMail استفاده می کنند. استفاده از سرویس های Email مختلف در این راه به کاربران و شرکت ها کمک شایانی می نماید. در حالی که ارسال Email های گروهای در سرویس دهندگان نامه های الکتورنیکی ممنوع می باشد اما امروزه به کمک نرم افزارهای مختلف به راحتی امکان ارسال این نوع نامه ها برای کاربران فراهم می باشد. شرکت های مختلفی اقدام به تولید و ساخت نرم افزارهایی در این زمینه نموده اند.


قابليتهاي نرم افزار Kristanix Software Email Sender Deluxe :

  • توانایی ارسال نامه های گروهی به صورت منظم و دسته بندی شده
  • قابلیت منظم سازی و دسته بندی لیست کاربران و آدرس ایمیل آن ها
  • توانایی وارد نمودن آدرس ها از Database
  • قابلیت استفاده آسان از HTML در برنامه و ویرایشگر آن
  • توانایی استفاده از template ها و غالب های آماده برای ارسال نامه ها
  • توانایی پیش نمایش از نامه قبل از عملیات ارسال
  • توانایی چسباندن فایل های مختلف به نامه برای کاربران

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.