در حال بارگذاری...

Encryptomatic MailDex 2023 v2.1.7.0 مدیریت و کنترل امور ایمیل

اینترنت / ایمیل SalaR 16821 9 فروردین 1402
MailDex

MailDex

 نرم افزاری برای مدیریت و کنترل امور مرتبط با ایمیل بوده که امکان ایجاد یک شاخص قابل جستجو و پروژه محور از اطلاعات ایمیل را فراهم می کند. امکانات و ابزارهای این برنامه امکان جستجوی سریع ایمیل های مهم و بازگرداندن آن ها به فایل های داده اصلی ، چاپ دسته ای ایمیل ها و تبدیل فرمت ایمیل ها به فرمت PDF را ارائه می کند. برنامه MailDex از فرمت های ایمیل مختلف شامل Outlook .pst ، .ost ، .msg ، .eml ، .mbox ، winmail.dat و .mht پشتیبانی می کند. این برنامه دارای یک موتور رندرینگ پیشرفته ای بوده که امکان نمایش دقیق پیام های پیچیده Microsoft Outlook شامل ایمیل های Rich Text همراه با گرافیک ها و فرمت های خاص مانند اشکال و نمودارهای SmartArt را فراهم می کند.
برنامه MailDex به گونه ای طراحی شده که از صدها فرمت ایمیل غیر استاندار نیز پشتیبانی کرده و قابلیت رندرینگ ایمیل هایی که توسط دیگر برنامه پشتیبانی نمی شوند را دارد. این قابلیت ها موجب سهولت در تبدیل فرمت ایمیل های دارای عکس های با کیفیت بالا به فرمت هایی مانند PDF می گردد. بنابراین با استفاده از این برنامه می توان ارسال و پاسخ دادن به ایمیل ها از طریق MailDex به وسیله استفاده از برنامه پیشفرض ایمیل ویندوز مانند Thunderbird ، Outlook یا هر گونه برنامه دیگری که از Simple Mapi پشتیبانی می کند را انجام داد.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار توسط کرک
  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیری که نرم افزار نصب شده است کپی کنید و جایگزین فایل قبلی کنید.
  • نرم افزار را اجرا کنید.
Operation Systems
  • Windows 7/8/10/11
دانلود با حجم 86 مگابايت به همراه کرک


سایـت سـازنــده
 (4.1/5)