لینکدونی ( مطالب خواندنی )

Yahoo! Axis Plugin - پلاگین جدید یاهو برای ویندوز

اینترنت |  نویسنده : roxeen  |  تاریخ انتشار : 4 تیر 1391  |   تعداد بازدید : 3960

Yahoo! Axis Plugin

  یاهو مرورگر Axis را برای دستگاه های iPhone و iPad منتشر کرده است که پلاگین آن قابل نصب بر روی اکثر مرورگرهای معروف مانند فایرفاکس، کروم، اینترنت اکسپلورر و Safari می باشد.

با نصب این پلاگین یک کادر کوچک جستجو در سمت پایین-چپ مرورگر ظاهر می شود که به کمک این کادر جستجو می توانید با سرعت بیشتری به جستجو در اینترنت بپردازید. مهم ترین ویژگی این افزونه نمایش نتایج جستجو به صورت thumbnails است که گزینه مناسبی برای دستگاه های لمسی مانند تبلت ها می باشد.

 

دسکتاپ برنامه Axis یاهو

توجه داشته باشید که بعد از نصب افزونه حتما یکبار تمام پنجره های مرورگر خود را ببندید سپس برای استفاده از افزونه مجددا باز کنید. شما می توانید از طریق لینک زیر این افزونه را دانلود کنید:

Download Yahoo! Axis

 

 

با استفاده از نسخه Yahoo! Axis Tablet در دستگاه iPad خود و یا نسخه Yahoo! Axis Mobile در گوشی موبایل iPhone خود می‌توانید از امکان جستجو این برنامه به همراه یک مرورگر مدرن در کنار یکدیگر لذت ببرید. در این دو نسخه Axis می‌تواند نقش مرورگر وب شما را نیز به خوبی ایفا کند و با وارد کردن آدرس مورد نظر می‌توانید به وب گردی نیز بپردازید و همچنین نتایج جستجو به صورت یک مجله زیبا به شما نمایش داده می‌شود.


 

چگونگی دانلود و استفاده از Yahoo! Axis
همان طور که در بالا نیز بررسی کردیم برای استفاده از این برنامه در سیستم شخصی خود می‌توانید از افزونه مربوطه که برای هم اکنون برای چهر مرورگر اینترنت اکسپلورر، گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری طراحی شده است از طریق Yahoo! Axis desktop add-on استفاده کنید. همچنین برای نصب این افزونه بر روی دستگاه iOS خود می‌توانید از App Store Yahoo! Axis را برای دستگاه آیفون یا iPad خود دریافت کنید.