خبرهای تکنولوژی

در حال بارگذاری...

Anvi Slim ToolBar 1.4.0.0 مدیریت و محافظت از مرورگرها در برابر نوارابزارهای خطرناک

Anvi Slim ToolBarAnvi Slim ToolBar

  برخی از نوارابزارها مفید هستند و برخی نه.ممکن است شما به نوار ابزارهایی که به آنها نیازی ندارید و باعث آزار شما می شوند برخورد کرده باشید نوار ابزارهایی که جستجو های شما را تغییر مسیر می دهند و یا اینکه شما را به دیدن تبلیغات خاصی هدایت می کنند و بسیاری از این دست موارد که برای اغلب افراد آزار دهنده می باشد و حتی ممکن است نوار ابزارهایی بر روی سیستم شما نصب شده باشد که مخرب و به قصد دزدیدن اطلاعات شما طراحی شده باشد. این برنامه برای پاک کردن و حذف این نوار ابزارها به شما کمک می کند و قادر است به صورت Realtime از مرورگر های فایرفاکس، کروم و اینترنت اکسپلورر در برابر نصب این نوار ابزارها محافظت کند. در کنار این ویژگی این برنامه به شما امکان مدیریت بر نوار ابزاهای مفید شما را می دهد که قادر به فعال و غیرفعال سازی آنها نیز می باشید. این برنامه مرورگرهای اینترنتی شما را در برابر نصب افزونه های خطرناک و ناشناخته که در حین نصب برنامه های پولی و یا رایگان و همچنین مرور صفحات اینترنتی نصب می شوند امن و سالم نگه میدارد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.