GMail Drive 1.0.20 Final درایو مجازی در GMail

اینترنتSalaR8761 23 آذر 1392

soft98GMail Drive 1.0.20 Final

  یک فایل سیستم مجازی در اکانت گوگل شما ایجاد می کند تا بتوانید از فضای موجود در آن به صورت یک درایو مجازی در کامپیوترتان استفاده نمایید. از طریق این برنامه یک درایو واقعی در قسمت My Computer شما اضافه می گردد که به وسیله آن می توانید پوشه ها و فایل های خود را در آن قرار دهید و به عبارتی آن ها را در اشتراک گوگل تان ذخیره کنید.
وقتی شما فایلی را در درایو جیمیل خود قرار می دهید، گوگل به طور خودکار یک ایمیل که حاوی فایل مورد نظر شماست را در صندوق پستی شما برایتان ارسال می نماید. فضای درایو جیمیل شما بیش از 8 گیگابایت است که می توانید با استفاده از مزیت آن، از هر نقطه دنیا به آن دسترسی داشته باشید! Gmail Drive رو کلیه نسخه های ویندوز قابلیت نصب را دارا می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 (سراسر کشور) و یا 9092301461 از تهران تماس بگیرید. در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه نمایید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.