در حال بارگذاری...

Today Weather Premium 2.0.0-6.111021 پیش بینی آب و هوا در اندروید

Today Weather

Today Weather

 برنامه دقیق و حرفه ای پیش بینی آب و هوا که با یک رابط کاربری زیبا برای اندروید طراحی شده است. برنامه Today Weather از هزاران عکس استفاده می کند که هدف آن منعکس کننده آب و هوا است. هر کسی می تواند به طور مستقیم از با گوشی اندروید خود از آب و هوا محل سکونت خود عکس بگیرد و آنها را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارد تا جزئیات مربوط به آب و هوا را در مکان فعلی خود را به دیگران نمایش دهد. برنامه Today Weather قابل اعتماد و دقیق است که با بیش از 10 منبع معتبر از جمله DWD.DE (خدمات آب و هوا آلمانی)، AccuWeather.com، خدمات آب و هوا ملی (Weather.gov)،Here.com, Dark، weathernews.com، sorea.com ، WeatherBit.io،  اطلاعات مربوط به آب و هوا رسمی استرالیا (Bom.gov.au)، اطلاعات مربوط به آب و هوا رسمی کانادا (weather.gc.ca)، yr.no، smhi.se ... را دریافت میکند.
اطلاعات آب و هوایی برنامه Today Weather شما را قادر می سازد نه تنها دمای واقعی، بلکه سطح رطوبت، دید، نقطه شبنم، شاخص UV و فشار اتمسفر را در محل خود مشاهده کنید. به پایین بروید تا ببینید که چگونه آب و هوا در ساعت ها و روزهای بعدی قرار دارد، احتمال بارش را ببینید و اطلاعات مربوط به کیفیت هوا را دریافت کنید. علاوه بر این، برنامه جزئیات اطلاعات مربوط به طلوع آفتاب و غروب آفتاب، سرعت باد و جهت باد را ارائه می دهد، کاربران را قادر می سازد تا ویژگی ها و واحد اندازه گیری را انتخاب کنند که بهترین نیازهای خود را برآورده کنند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

پسورد فایل فشرده : برای کپی کلیک کنید
برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.
ارسال نظرات
عکس خوانده نمی شود