در حال بارگذاری...

B612 v11.2.10 افکت گذاری زنده و ویرایش ویدیو و عکس در اندروید

B612

B612

 برنامه همه کاره برای افکت گذاری زنده با فیلترهای جذاب با دوربین و ویرایش ویدیو و عکس در اندروید میباشد. ابزار ویرایش عکس در برنامه B612 بسیار کامل میباشد که دارای ابزار اصلاح رنگ، تغییر فرم صورت و بدن، تغییر اندازه و فرم بینی، چشم، لب و... است. در برنامه B612 فیلترها را می توان در حالت دوربین سلفی استفاده کرد، به سادگی باید روی صفحه نمایش سمت چپ یا راست ضربه بزنید تا آنها را مشاهده کنید و آنها را تنظیم کنید که شامل بیش از 25 فیلتر و استیکرهای متحرک و تکنیک های تشخیص میباشد. با کمک برنامه B612 میتوانید ویدیو تهیه کنید، شما به سادگی باید روی صفحه ضربه بزنید و نگه دارید تا فیلم ضبط شود و امکان ویرایش ویدیو با انواع فیلتر و افکت های داخل برنامه امکانپذیر است. کلاژ ها را می توان با تصاویر در داخل برنامه ایجاد کرد و B612 همراه با گزینه های شیب و تایمر است.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.