در حال بارگذاری...

TapScanner Pro 3.0.14 برنامه تپ اسکنر برای اندروید

TapScanner TapScanner برنامه اسکنر ساده برای گوشی اندروید میباشد که شما را قادر می سازد تا اسناد کاغذی را دیجیتالی کنید ، متن را از تصاویر با استفاده از ابزار OCR استخراج کنید ، امضاهای الکترونیکی ایجاد کنید و پرونده ها را به عنوان PDF یا تصاویر ذخیره کنید. برنامه برای همه کاربرانی که می خواهند یادداشت های کاغذی ، طرح ها ، نقاشی ها ، عکس های قدیمی ، رسیدها ، اسناد و کارتهای ویزیت خود را به فایل های PDF تبدیل کنند مناسب است. برنامه TapScanner امکان ادغام چندین فایل PDF با یکدیگر و همچین تقسیم یک فایل PDF به چندین فایل را دارا میباشد.
برنامه با حذف سایه ها و فیلترهایی که در اختیار شما قرار میدهد باعث می شود اسناد اسکن شده شما حرفه ای به نظر برسند شما را قادر می سازد در صورت لزوم تصاویر را بچرخانید ، روشنایی و تضاد را برای تقویت دید کنترل کنید ، از عملکرد OCR استفاده کرده و تصاویر را به متن به ده ها زبان تبدیل کنید ، علائم الکترونیکی ایجاد و اضافه کنید ، روی اسکن ها یاد داشت بنویسید ، فایل ها را در پوشه های مختلف سازماندهی کرده و آنها را به عنوان PDF یا تصاویر ذخیره کنید.

در صورت مشکل در نصب نرم‌افزار و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیبـانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.برای تماس با تلفن همراه و استفاده از تخفیف 40درصدی به سایت سیسبان مراجعه نمایید
در صورت تمایل به دانلود رایگان از سایت، افزونه حذف تبلبغات را غیرفعال کنید، سپس روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از ویندوز 7 و مرورگر Internet Explorer استفاده میکنید، برای مشاهده سایت از مرورگر Edge استفاده کنید. ( 32 بیتی - 64 بیتی )
Pro Features (Unlocked)
دانلود با حجم 49 مگابايت

قابل نصب در اندروید 5.0 و بالاتر
توضیحــات بیشتــر در Google Play
 (4.5/5)
تصاویری از محیط اپلیکیشن
★★★ MOD ★★★
  • All Pro Features Unlocked
  • AOSP Compatible / No Google
  • CPUs: arm64-v8a, armeabi-v7a
  • All debug Info Removed
  • Original Signature Changed