در حال بارگذاری...

TapScanner Pro 2.8.21 برنامه تپ اسکنر برای اندروید

Scanner App to PDF TapScanner

Scanner App to PDF TapScanner

 برنامه اسکنر ساده برای گوشی اندروید میباشد که شما را قادر می سازد تا اسناد کاغذی را دیجیتالی کنید ، متن را از تصاویر با استفاده از ابزار OCR استخراج کنید ، امضاهای الکترونیکی ایجاد کنید و پرونده ها را به عنوان PDF یا تصاویر ذخیره کنید. برنامه TapScanner برای همه کاربرانی که می خواهند یادداشت های کاغذی ، طرح ها ، نقاشی ها ، عکس های قدیمی ، رسیدها ، اسناد و کارتهای ویزیت خود را به فایل های PDF تبدیل کنند مناسب است. برنامه TapScanner امکان ادغام چندین فایل PDF با یکدیگر و همچین تقسیم یک فایل PDF به چندین فایل را دارا میباشد.
برنامه TapScanner با حذف سایه ها و فیلترهایی که در اختیار شما قرار میدهد باعث می شود اسناد اسکن شده شما حرفه ای به نظر برسند شما را قادر می سازد در صورت لزوم تصاویر را بچرخانید ، روشنایی و تضاد را برای تقویت دید کنترل کنید ، از عملکرد OCR استفاده کرده و تصاویر را به متن به ده ها زبان تبدیل کنید ، علائم الکترونیکی ایجاد و اضافه کنید ، روی اسکن ها یاد داشت بنویسید ، فایل ها را در پوشه های مختلف سازماندهی کرده و آنها را به عنوان PDF یا تصاویر ذخیره کنید.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
★★★ MOD ★★★
  • All Pro Features Unlocked
  • AOSP Compatible / No Google
  • CPUs: arm64-v8a, armeabi-v7a
  • All debug Info Removed
  • Original Signature Changed
Pro Features (Unlocked)
دانلود با حجم 49 مگابايت
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )

قابل نصب در اندروید 5.0 و بالاتر
توضیحــات بیشتــر در Google Play
 (4.5/5)
تصاویری از محیط اپلیکیشن