در حال بارگذاری...

Sleep Monitor Premium 1.6.7 مانیتور و نظارت خواب در اندروید

Sleep Monitor

Sleep Monitor

 برنامه مانیتور خواب به شما کمک می کند تا جزئیات چرخه خواب را در گوشی اندروید پیگیری و ضبط کنید. برنامه Sleep Monitor مانیتور خواب دارای یک ساعت زنگ دار هوشمند است تا به شما یادآوری کند که در اوایل شب بخوابید و صبح بیدار شوید. علاوه بر این، برنامه Sleep Monitor امکان پخش موسیقی آرامش بخش را برای کمک به خواب بهتر شما فراهم می کند. گوشی تلفن همراه برای مانیتور و نظارت خواب باید نزدیک شما باشد، برای جلوگیری از تشعشات تلفن همراه میتوانید آن را در حالت هواپیما قرار دهید. برنامه Sleep Monitor صدای خروپف و صداهای دیگر که در طول خواب از شما منتشر میشود را در خود ضبط می کند و روز بعد میتوانید آنها را بررسی کنید. برنامه اطلاعات خواب شما را در خود ذخیره میکند و آمار آن را بصورت روزانه و ماهانه ثبت و در دسترس شما قرار میدهد.
اگر قبل از خواب نوشیدنی مانند قهوه خورده اید ، ورزش کرده اید یا هر گونه بیماری پاتولوژیک یا احساسات افسرده قبل از خواب دارید، آنها را در برنامه انتخاب کنید و ببینید که چگونه این مسائل می تواند بر خواب شما تاثیر بگذارد. در نهایت برنامه میزان کیفیت خواب شما را ثبت میکند و شما خواهید فهمید در خواب شما چه مقدار سبک یا عمیق بوده است.

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا‌ اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.

در صورتیکه از مرورگر Edge استفاده میکنید، آن را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید
Premium Features (Unlocked)
دانلود با حجم 21 مگابايت
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )


قابل نصب در اندروید 5.0 و بالاتر
توضیحــات بیشتــر در Google Play
 (4.7/5)
تصاویری از محیط اپلیکیشن