در حال بارگذاری...

همراه مکانیک 4.0.1.96 برنامه خرید،فروش و قیمت خودرو برای اندروید

همراه مکانیک

همراه مکانیک برنامه خرید ، فروش و قیمت خودرو برای گوشی اندروید میباشد. همراه مکانیک اولین پلتفرم آنلاین خرید، فروش خودروی کارشناسی شده در ایران میباشد و به عنوان اولین و بزرگترین نمایشگاه آنلاین خودروهای کارشناسی شده تاکنون به تجربه خرید و فروش بیش از 170 هزار خودرو کمک کرده است. همچنین ابزار قیمت همراه مکانیک به عنوان مرجع تعیین قیمت خودرو دست دوم در دسترس عموم قرار دارد. همراه مکانیک یک نمایشگاه پر از خودروهای کارشناسی شده دارد و گارانتی جبران خسارت دارد که همه خودروهای آن کارشناسی فنی و بدنه و آپشن دارند. کافیست وارد نمایشگاه شده و خودروی مدنظر خود را جستجو کنید.

اگر قصد فروش خودرو داشته باشید کافیست در قسمت فروشنده خودرو هستم اطلاعات خود را ثبت کنید. مشاورهای همراه مکانیک با شما تماس گرفته و خودرو از طرف شرکت به صورت رایگان کارشناسی میشه و همراه با عکس روی سایت همراه مکانیک و همه سایت‌های آگهی خودرو قرار خواهد گرفت. از این به بعد همراه مکانیک  مشاور اختصاصی مسئول فروش خودروی شما میباشد. همراه مکانیک به تماس های خریدارها جواب داده و زمان بازدید را با توجه به وقت خالی شما تنظیم می‌کند. در برنامه همراه مکانیک می‌توانید به قیمت انواع خودرو به تفکیک سال‌های مختلف دسترسی داشته باشید. همینطور می‌توانید ببینید فاکتورهایی مانند میزان کارکرد، بیمه، رنگ شدگی یا تعویض قطعات خودرو در قیمت نهایی خودرو چقدر تاثیر دارند.

در صورت نیاز به راهنمایی در مورد این مطلب و یا هر مشکلی در زمینه کامپیوتر و موبایل با شماره پشتیانی 9099071461 از سراسر کشور با تلفن ثابت تماس بگیرید.
در صورت مشکل در برقراری تماس به سایت سیسبان مراجعه کنید

برای مشاهده لیست دانلود باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید و یا افزونه حذف تبلیغات را غیرفعال کنید و بعد روی این قسمت کلیک کنید.