نام کاربری:
رمز عبور:
iapplecenter

tak3da

دانلود رایگان نرم افزار

آرشیو لینکدونی خوراک لینکدونی

تبلیغات   asemanhost   parandsms

viruskiller

myspeed

ســــرور پـارس

هاست سرور پارس

محصولات و خدمات سرور پارس :
  • هاست لینوکس ایران و خارج از کشور
  • هاست ویندوز ایران و خارج از کشور
  • هاست سایت های پرترافیک
  • هاست دانلود(فایل هاستینگ) در ایران و خارج از کشور
  • هاست بک آپ
  • هاست سازمانی
  • سرور مجازی ایران و خارج از کشور
  • سرور مجازی میکروتیک ایران
  • سرور اختصاصی ایران و خارج از کشور
  • آنتی ویروس بیت دیفندر
  • ارائه گواهینامه امنیتی SSL
  • طراحی وب سایت

جنگ خان ها

جنگ خان ها

مهارت های استراتژیک خود را در دنیای قرون وسطایی این بازی استراتژی اثبات کنید. تنها بهترین های تا انتها دوام خواهند آورد....

جنگ خان ها یک بازی آنلاین رایگان است که بازیکنان را به دنیای قرون وسطی جاییکه درگیری، شهرت و پیروزی حرف اول را می زند می برد.
بازیکنان می توانند از بین 12 نژاد مختلف در بازی یکی را انتخاب نموده و مسیر پیروزی را دنبال نمایند.
وجود بیش از 23 یگان های جنگی، شوالیه و ماشین های محاصره قابلیت پیاده کردن صدها استراتژی مختلف را به بازیکنان می دهد.

این بازی اولین بازی فارسی زبان با داشتن نژاد پارس ها و یگان ویژه آرش کمانگیر است.

جنگ خان ها برنده بهترین بازی آنلاین جشنواره وب ایران به انتخاب کاربران در سال 92

جنگ خان ها

» » » Microsoft Windows 8.1 AIO September 2014 x86/x64 ویندوز 8.1

windows blueMicrosoft Windows 8.1 AIO September 2014 ویندوز 8.1 موسوم به ویندوز آبــی توسط مایکروسافت با سیل عظیمی از قابلیت های جدید و بالاخره با پشتیبانی از صفحه نمایش های با رزولوشن بالا به طور رسمی معرفی شد. این ویندوز نسخه ی تکامل یافته ی ویندوز 8 می باشد که سال پیش عرضه شد. از مهمترین تغییرات این ویندوز می توان به این نکته اشـاره کرد که به دلیل عدم استقبال کاربـران از رابط کاربری Metro در ویندوز 8 این رابط در حاشیه قرار داده شده و کاربران بعد از بالا آمدن ویندوز مستقیماً به صفحه دسکتاپ هدایت میشوند. قابلیت های جدید در ویندوز 8.1 شامل بازگشت دکمه استارت، اینترفیس جستجوی جدید و تغییرات در رابط کاربری و اپلیکیشن های جدیدی همانند Facebook و Flipboard و قابلیت های سفارشی سازی دیگری خواهد بود. بک گراندها متحرک شده اند و شما می توانید برای لاک اسکرین هر تصویری را که دوست دارید قرار دهید. اکنون جستجوی Bing Heroes با گرافیک تاثیر برانگیــز برگشته است. جستجوی افراد مشهوری مانند Marilyn Monroe اینترفیسی فــول اسکـرین با عکس ها و مدیاهــای مختلف در کنار نتایج جستجوی سنتی را برای شما به نمایش خواهد گذاشت. مایکروسافت همچنین همانند اپل تصمیم گرفته است که سیستم عامل را به 200 درصد Scale Up کند و این بدیـــن معنی است که توسعه دهندگان باید اپلیکیشن های خود را برای اینکه تصاویر و متون Crisp دیده شوند آپدیت کنند 

توضیحات :
  • این ویندوز از آخرین نسخه ویندوز Windows 8.1 که در سال 2014 توسط مایکروسافت عرضه شده و شامل تمام آپدیت ها تا این ماه میباشد.
  • این ویندوز تا 9 سپتامبر 2014 برابر با 18 شهریور 1393 آپدیت شده.
  • این نسخه شامل Net Framework 4.5.2 میباشد.
  • نسخه مناسب Windows 8.1 Pro VL / OEM / KMS / OEM-Activated میباشد ( ویندوزهای قابل نصب در لیست بالا توسط / جدا شده تا جای کمتری در این پست گرفته شود )
  • نسخه های KMS-Activated بعد از نصب نیازی به فعال سازی ویندوز نیست و نسخه معمولی بعد از نصب باید ویندوز را از طریق نرم افزار یا اسکایپ فعال کنید.
  • پشتیبانی از بوت UEFI
  • نسخه های N شامل نرم افزارهای مالتی مدیا نمیباشند
  • نسخه های OEM برای نصب در لپ تاپ میباشند
  • نسخه های Core برای کاربر خانگی مناسب نمیباشد.
  • در صورت دریافت ارور MBR که مربوط به نوع پارتیشن میباشد ، از نسخه های معمولی جهت نصب استفاده کنید.
  • لینکهای دانلود داخل فایل Html قرار داده شده ، فایل Html را در سیستم خود ذخیره کنید تا در صورت جایگزینی نسخه جدید با مشکل مواجه نشوید.

توضیحات جهت نصب :
  • ویندوز را فقط از طریق بوت نصب کنید.
  • سریال جهت نصب در صورت نیاز در فایل متنی Win81-pkeys.txt موجود است.
  • بیشتر سعی کنید ویندوز رو از طریق USB و نرم افزار WiNToBootic نصب کنید .
  • جهت نصب از روی DVD از نرم افزار PowerISO و با سرعت بسیار پائین استفاده کنید.

( 4.6/5 )

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )
تنها با IP ایران قادر به دانلود از سافت 98 هستید

icon Email

آدرس ایمیل خود را جهت عضویت در خبرنامه در کادر زیر وارد کنید تا آخرین مطالب سایت به ایمیل شما ارسال شود .

مثال : salar@yahoo.com

پســت ویـــژه

iraniptv

توضیحات :
  • جامع ترین بانک مشاغل و اصناف
  • امکان تفکیک جنسی و سنی
  • ارسال شهری، شغلی، کد پستی و آنتهای موبایل ( بی تی اس )
  • پشتیبانی از اپراتورهای 1000،2000،3000،5000 و خط ثابت
  • گزارش تحویل دقیق - برگشت هزینه ارسال های نا موفق
  • تعرفه پیامک  پایین و مقرون به صرفه
  • و صد ها امکان کاربردی دیگر

نام کاربری : SalaR
گروه کاربری : مدير کل
ویندوز : Windows 8.1
مرورگر : Mozilla Firefox
آنتی ویروس : Eset Smart
شماره نظر #14   |   تاریخ ارسال : امروز, 01:33 |

نقل قول: آیدین
باسلام
شما زدین که ویندوزها KMS-Activated هستش واحتیاج به فعال سازی نداره شاید ولی من نسخه دست نخوردش رو احتیاج داشتم و خودم سریال نامبر اصلش رو دارم
امکان اینکه ویندوز دست نخورده و کرک نشده وارجینال بزارین وجود نداره ؟؟؟

فقط اپدیت شده باشه همین ولی هیچ تغییر توش احمال نشده باشه

سلام
اگر با دقت خط 4-5 رو بخونید متوجه میشید.

نام کاربری : آیدین
گروه کاربری : ميهمان
شماره نظر #13   |   تاریخ ارسال : امروز, 01:30 |

باسلام
شما زدین که ویندوزها KMS-Activated هستش واحتیاج به فعال سازی نداره شاید ولی من نسخه دست نخوردش رو احتیاج داشتم و خودم سریال نامبر اصلش رو دارم
امکان اینکه ویندوز دست نخورده و کرک نشده وارجینال بزارین وجود نداره ؟؟؟

فقط اپدیت شده باشه همین ولی هیچ تغییر توش احمال نشده باشه

نام کاربری : babourian
گروه کاربری : عضو سايت
مرورگر : Google Chrome
آنتی ویروس : Bit Defender
شماره نظر #12   |   تاریخ ارسال : 28 شهریور 1393 ساعت 09:39 |

نقل قول: dorland
نقل قول: SalaR
با سلام
نصب net frame work 3.5 ‌در نسخه اینتر ‍‍‍‍‍پرایز 64 بیتی نصب نمیشه همه راه ها رو هم تست کردم و توی انجمن هم مطرح کردم ولی کسی جواب نداد امکان دارد این نسخه از وین ارائه شده مشکل داشته باشه ارور های داده شده رو ی توی انجمن در بخش مشکلات نصب نت فریم ورک 3.5 اراه کرده ام .

سلام
به این مسیر برید و آپدیت های زیر رو پیدا و حذف کنید و مجدد تست کنید
 Control Panel => Programs and Features => View installed updates
- KB2966826
- KB2966828

از راهنمائی تون ممنون الان دوباره گفتید نصب کردم فقط آپدیت KB2966828 بود حذف کردم بعد از ریست اقدام به نصب نت 3.5 کردم به راحتی و مثل گذشته نصب شد ممنون من گفتم یک مشکلی داره این ویندوز ماه سپتامبر ، باز هم ممنون آیا این حذف آپدیت KB2966828 مشکلی برای ویندوز پیش نمی یاره آیا باید دوباره از طریق ویندوز آپدیت اون رو نصب کنیم دوباره یا نه اگه توضیحی بدین ممنو نمیشم.

نه عزیز مشکلی پیش نمیاد، اون آپدیت یکی از آپدیت های دات نت هست و چون روی ایمیج بوده و نصب شده و خود دات نت نصب نیست، مهم نیست باشه یا نباشه و در هر حال باید ریموو بشه.

نام کاربری : _Masud_
شماره نظر #11   |   تاریخ ارسال : 24 شهریور 1393 ساعت 09:26 |

خدمت کسانی که طالب دات نت 3.5 هستند
فایل dotNetFx35_W8.1_x86_x64 را دانلود کرده
نصب کنید.

نام کاربری : dorland
شماره نظر #10   |   تاریخ ارسال : 21 شهریور 1393 ساعت 20:10 |

نقل قول: SalaR
با سلام
نصب net frame work 3.5 ‌در نسخه اینتر ‍‍‍‍‍پرایز 64 بیتی نصب نمیشه همه راه ها رو هم تست کردم و توی انجمن هم مطرح کردم ولی کسی جواب نداد امکان دارد این نسخه از وین ارائه شده مشکل داشته باشه ارور های داده شده رو ی توی انجمن در بخش مشکلات نصب نت فریم ورک 3.5 اراه کرده ام .

سلام
- KB2966826
- KB2966828

از راهنمائی تون ممنون الان دوباره گفتید نصب کردم فقط آپدیت KB2966828 بود حذف کردم بعد از ریست اقدام به نصب نت 3.5 کردم به راحتی و مثل گذشته نصب شد ممنون من گفتم یک مشکلی داره این ویندوز ماه سپتامبر ، باز هم ممنون آیا این حذف آپدیت KB2966828 مشکلی برای ویندوز پیش نمی یاره آیا باید دوباره از طریق ویندوز آپدیت اون رو نصب کنیم دوباره یا نه اگه توضیحی بدین ممنو نمیشم.

نام کاربری : SalaR
گروه کاربری : مدير کل
مرورگر : Mozilla Firefox
آنتی ویروس : Eset Smart
شماره نظر #9   |   تاریخ ارسال : 21 شهریور 1393 ساعت 18:51 |

با سلام

سلام
- KB2966826
- KB2966828

نام کاربری : dorland
شماره نظر #8   |   تاریخ ارسال : 21 شهریور 1393 ساعت 13:55 |

با سلام

نام کاربری : Ali Jarrah
شماره نظر #7   |   تاریخ ارسال : 21 شهریور 1393 ساعت 01:03 |

باسلام و خسته نباشی و تشکر بابت سایت بروزتون..لطفا آپدیت هایی از ویندوز بگذارید که اپلیکیشن های آن هم بروز شده باشند و همیشه نگران این نباشیم که با نصب ویندوز جدید باید بریم توی استور و دوباره تمام اپلیکیشن ها رو آپدیت کنیم...با تشکر و قدر دانی از زحماتتون.

نام کاربری : ali janbali
شماره نظر #6   |   تاریخ ارسال : 21 شهریور 1393 ساعت 00:13 |

ظرفیت نسخه 32 بیتی بعد از اکسراکت کردن به اندازه ای هست که بتوان روی dvd رایت کرد؟ چون کامپیوتر من امکان نصب توسط فلش را ندارد و باید حتما از طریق dvd نصب کنم

نام کاربری : magic
ویندوز : Windows 7
مرورگر : Internet Explorer
آنتی ویروس : Norton
شماره نظر #5   |   تاریخ ارسال : 20 شهریور 1393 ساعت 20:40 |

با سلام من هم همین مشکل شما را داشتم که بعد از درایو c درایو فلشم درایو d بود برای اینکه این مشکل را هم حل کنید بعد از اینکه درایو c را فرمت میکنید و در مرحله بعد ویندوز نصب می شود و سپس سیستم شما ریست می شود در این لحظه فلش را از سیستم سریعآ جدا کرده وصبر میکنید تا درایو های سیستم نامگذاری شود و در مرحله بعد که سیستم دارد در همان صفحه مشکی بوت ویندوز بقیه ویندوز را نصب میکند فلش را دوباره به سیستم وصل میکنید بعد از اینکه ویندوز کاملآ بالا آمد خواهید دید درایو d شما دیگر درایو فلش نخواهد بود

نام :
ايميل :
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده قراردادن تصویر انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
سوال:
چهار بعلاوه دو چند میشه ؟ ( به عدد وارد کنید )
پاسخ:*

Microsoft Windows 8.1 AIO September 2014 x86/x64 ویندوز 8.1 Review 4.6/5based on894172 reviews.